Öztürk Metal
_

Biz Kimiz ?

Kaliteli, Güvenilir ve Dürüst Hizmet Anlayışı..

– Biz, Öztürk Geri Dönüşüm olarak, balıkesir hurda ve geri dönüşüm hizmetleri konusunda deneyimli ve profesyonel bir firmayız. 45 yıllık tecrübemiz ile sektörde faaliyet gösteriyoruz ve binlerce müşterimize hizmet verdik.
– Biz, Öztürk Geri Dönüşüm olarak, balıkesir hurda ve geri dönüşüm hizmetleri konusunda çeşitli ve kaliteli seçenekler sunuyoruz. Demir, çelik, alüminyum, bakır, plastik, kağıt, karton, cam, tekstil, elektronik atık gibi birçok farklı malzemenin toplanması, ayrıştırılması, işlenmesi ve değerlendirilmesi konusunda uzmanız.
– Biz, Öztürk Geri Dönüşüm olarak, balıkesir hurda ve geri dönüşüm hizmetleri konusunda uygun ve rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Hurda ve geri dönüşüm malzemelerinizin değerini en iyi şekilde belirliyor, piyasa koşullarına göre güncel fiyatlarla alım ve satım yapıyoruz.
– Biz, Öztürk Geri Dönüşüm olarak, balıkesir hurda ve geri dönüşüm hizmetleri konusunda güvenli ve hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Hurda ve geri dönüşüm malzemelerinizi adresinizden ücretsiz olarak alıyor, nakliye ve depolama işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor, işlemlerinizi en kısa sürede tamamlıyoruz.
– Biz, Öztürk Geri Dönüşüm olarak, balıkesir hurda ve geri dönüşüm hizmetleri konusunda çevre dostu ve sorumlu bir firmayız. Hurda ve geri dönüşüm hizmetlerimiz sayesinde, doğal kaynakların verimli kullanılmasına, enerji tasarrufuna, karbon salınımının azaltılmasına ve atık yönetiminin iyileştirilmesine katkıda bulunuyoruz.

Misyonumuz:

Öztürk Metal ve Geri Dönüşüm Merkezi olarak vizyonumuz;
İleri teknikleri ve son teknolojileri kullanarak, Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerimizle uluslar arası bir marka olmak ve hurda alım, satım ve geri dönüşüm konusunda sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.

Vizyonumuz;

Öztürk Metal ve Geri Dönüşüm Merkezi olarak vizyonumuz;
35 yılı aşan geçmişimizde oluşturduğumuz kurumsal değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri yeni teknolojilerle donatılmış tesisimizde, tecrübeli ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımız ile birlikte ülkesine ve müşterilerine değer katan, sektöründe takip edilen firma olabilmektir.

  • Kalite standartlarına uygun.
  • Teknolojik ve yenilikci.
  • Genç ve Dinamik.
  • Etik kurallara uygun.
  • Tecrübeli personel.
  • Ulaşılabilirlik.
hakkimizdasag
Öztürk Metal
_

Neden Biz ?

Bizi tercih etmeniz için birkaç sebep..

Neden biz yazısı 🙂 Neden biz yazısı 🙂 Neden biz yazısı 🙂 Neden biz yazısı 🙂 Neden biz yazısı 🙂 Neden biz yazısı 🙂 Neden biz yazısı 🙂 Neden biz yazısı 🙂 Neden biz yazısı 🙂 

100%

Uygun Fiyat

100%

Güvenilir

100%

Dürüst İş Ahlakı

100%

Değerlere Saygılı